Dermaquest – Peeling VITAMIN C

Peeling z witaminą C od Dermaquest to całoroczny zabieg bazujący na połączeniu antyoksydantów, enzymów i peptydów biomimetycznych. Można określić go jako prawdziwą bombę substancji odbudowujących skórę, nadających jej młodzieńczy blask. Rozjaśnienie przebarwień, zminimalizowanie widoczności zmarszczek, skuteczne złuszczenie skóry i jej odświeżenie – to właśnie najważniejsze, choć nie jedyne zalety tego zabiegu.

Cena 299 zł
Czas trwania 60- 90 minut
Odstępy między zabiegami 10-14 dni
Liczba zabiegów w serii 6
shutterstock_70575694022

Peeling z witaminą C Dermaquest – regeneracja, odmłodzenie i rozświetlenie

Skóra po zabiegu regeneruje się, odzyskuje promienny wygląd. Zminimalizowane są linie zmarszczek i poprawia się jędrność skóry. Dzięki wysokiej zawartości kwasu l-askorbinowego (czyli słynnej już w pielęgnacji cery witaminie C), a także złuszczającego kwasu mlekowego i ferulowego w składzie peelingu, cera staje się odświeżona, zostaje zniwelowany efekt „szarej”, zmęczonej cery, a wszelkie nierówności i przebarwienia są zminimalizowane. Wybierz peeling do twarzy z witaminą C od Dermaquest i przekonaj się, ile piękna drzemie w Twojej skórze!

Efekty zabiegu Vitamin C od Dermaquest

Peeling odmładzający z witaminą C daje naprawdę spektakularne efekty – od natychmiastowego i zachwycającego rozświetlenia cery, poprzez złuszczenie i odnowę naskórka, aż po wygładzenie skóry twarzy. Wśród kompleksowych rezultatów można wyróżnić m.in.:

 • rozpoczęcie procesu złuszczania się skóry do 3 dni po zabiegu;
 • właściwe złuszczanie naskórka do 6 dni po zabiegu;
 • ujednolicenie kolorytu cery;
 • redukcja rumienia, przebarwień naskórkowych,
 • wzmocnienie naczyń krwionośnych;
 • rozświetlenie skóry;
 • zminimalizowanie linii i zmarszczek;
 • wzrost nawilżenia, wygładzenia skóry;
 • rozświetlenie skóry, polepszenie tekstury skóry.
Wskazania do wykonania peelingu z witaminą C

Tak naprawdę peeling z witaminą C od Dermaquest sprawdzi się w regularnej pielęgnacji wszystkich typów cery, jednak najlepsze efekty zauważą osoby, które borykają się z konkretnymi problemami skórnymi. Wśród wskazań do wykonania tego typu zabiegu można wyróżnić m.in.:

 • spadek jędrności i elastyczności skóry;
 • skóra zmęczona, „poszarzała” – zwłaszcza u osób palących papierosy;
 • skóra narażona na powstawanie przebarwień;
 • skóra naczyniowa, trądzik różowaty;
 • niejednolity koloryt i oznaki fotostarzenia;
 • poprawa antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym.
Przeciwwskazania do zabiegu Dermaquest z witaminą C

Choć witamina C jest składnikiem, który skutecznie, ale również łagodnie oddziałuje na każdy typ cery, to istnieją przeciwwskazania uniemożliwiające poddanie się temu zabiegowi Dermaquest. Kto z niego nie skorzysta?

 • osoby posiadające cienką, wrażliwa skórę;
 • osoby uczulone na składniki receptury zabiegu;
 • kobiety w ciąży i w okresie laktacji;
 • osoby cierpiące na choroby nowotworowe;
 • osoby cierpiące na choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze;
 • osoby ze świeżą opalenizną;
 • osoby z podrażnieniami i uszkodzeniami naskórka;
 • osoby z aktywną opryszczką;
 • osoby przyjmujące doustnie leki z retinoidami.
Dowiedz się więcej:

Peeling do twarzy z witaminą C – opinie

Opinie klientów o zabiegach Dermaquest – w tym o peelingu odmładzającym i rozświetlającym skórę Vitamin C – są bardzo pozytywne. Osoby poddające się całej procedurze doceniają wszystkie jej aspekty – od chwil relaksu i odprężenia, które gwarantuje zabieg aż po długofalowe i widoczne gołym okiem efekty. Ponadto peeling z witaminą C od Dermaquest można wykonywać o każdej porze roku (wiosną i latem należy jedynie pamiętać o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej), co również jest aspektem docenianym przez pacjentów.

Peeling VITAMIN C – najczęstsze pytania

Składniki peelingu

Za doskonałe efekty i pozytywne opinie o zabiegu odpowiada przede wszystkim spektakularne działanie witaminy C – obecnej w składzie peelingu w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu a także kwasu L-askorbinowego w połączeniu z kwasem ferulowym. Jest to substancja niezbędna do powstania prawidłowej cząsteczki kolagenu i elastyny – zatem wykazuje silne działanie odmładzające naszą skórę. Doceniana za właściwości antyoksydacyjne, odbudowuje witaminę E, redukuje przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne – a to jest szczególnie ważne dla osób, mających problem z pękającymi naczynkami i obawiającymi się zastosowania tradycyjnych, mechanicznych peelingów ze złuszczającymi drobinami.

Jak przygotować się do peelingu z witaminą C?

Przed zabiegiem peelingującym z witaminą C nie należy złuszczać naskórka przez kilkanaście dni przed wizytą w gabinecie – zarówno podczas innych zabiegów gabinetowych, jak i w domu, z wykorzystaniem peelingów mechanicznych, enzymatycznych lub akcesoriów peelingujących. Niewskazane jest również intensywne opalanie skóry twarzy – czy to w solarium, czy na świeżym powietrzu.

Jak przebiega peeling z witaminą C?

Pierwszy etap zabiegu Peeling Vitamin C od Dermaquest obejmuje dogłębne, dwuetapowe oczyszczanie skóry. Drugi etap to przygotowanie skóry na przyjęcie peelingu z wykorzystaniem kwasowego serum, ułatwiającego wnikanie składników aktywnych. Trzeci etap polega na nałożeniu właściwego preparatu – C Infusion Peel – delikatnie złuszczającego naskórek, mającego właściwości naprawcze, odmładzające, napinające skórę i rozświetlające. Później przychodzi czas na przerwanie działania poprzedniego preparatu, za pomocą neutralizacji. Po zabiegu właściwym następuje etap pielęgnacji aktywnej, składającej się z nałożenia maseczki, a później preparatów ochronnych (także z ochroną SPF).

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Zabieg Peeling Vitamin C od Dermaquest jest na tyle delikatny, że można wykonywać go cały rok – po warunkiem, że pacjent bądź pacjentka nie będą opalać twarzy po wykonaniu peelingu. Przy wychodzeniu na słońce zawsze należy więc stosować ochronę przeciwsłoneczną. Dodatkowo przed kilka pierwszych dni warto zrezygnować z używania kosmetyków bądź akcesoriów kosmetycznych o właściwościach czy działaniu złuszczającym naskórek.

Jak często wykonywać peeling z witaminą C?

Peeling z witaminą C od Dermaquest wykonuje się w serii 6 zabiegów, w 7-dniowych odstępach (przy czym zarówno liczba zabiegów, jak i odstępy czasowe między nimi są każdorazowo dobierane do stanu skóry pacjenta oraz do rezultatów, jakie chce on uzyskać).

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT