Endermologia

Endermologia to zabieg, którego działanie opiera się na wykorzystaniu innowacyjnego patentu, służącego odtworzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. To skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki – bez wysiłku i bez wyrzeczeń. Dzięki skorzystaniu z tego zabiegu figura stanie się smuklejsza, a tkanka tłuszczowa zostanie szybko zredukowana (także w strategicznych miejscach, z których trudno jest ją usunąć tradycyjnymi metodami). Oprócz tego Endermologia pomaga w zniwelowaniu cellulitu oraz wpływa na poprawę jędrności skóry.

 

Cena Od 149 zł
Czas trwania zabiegu 40 minut
Częstotliwość zabiegów minimum 2 x w tygodniu
Liczba zabiegów w serii 10-12
Flaminia_LPG_2016_DSC5286

Zabieg Endermologii – na czym polega?

Technologia wykorzystywana w zabiegu Endermologii polega na aktywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Cała procedura jest nieinwazyjna, a osoba poddana zabiegowi może bez problemu zrelaksować się i odprężyć, przy jednoczesnym uzyskaniu spektakularnych efektów ujędrnienia i redukcji cellulitu. Zadowalające rezultaty widoczne są już po serii trzech zabiegów!

Dodatkowo Endermologia jest zabiegiem, którego parametry można każdorazowo dostosować do oczekiwań klienta, stanu wyjściowego sylwetki oraz do poziomu jędrności skóry. To z kolei sprawia, że cała procedura jest zindywidualizowana i ściśle dopasowana do wymagań pacjenta oraz umożliwia wówczas osiągnięcie wymarzonych efektów.

Endermologia – efekty zabiegu

Endermologia jest zabiegiem, który klienci doceniają zwłaszcza ze względu na spektakularne efekty, możliwe do osiągnięcia bez wysiłku i w stosunkowo krótkim czasie. Jakich rezultatów – zauważalnych zarówno bezpośrednio po poddaniu się procedurze, jak i w perspektywie długofalowej – można się spodziewać?

 • redukcja tkanki tłuszczowej;
 • zmniejszenie obwodu brzucha, ud, pośladków, ramion;
 • ujędrnienie i napięcie skóry;
 • pobudzona synteza kolagenu;
 • poprawa elastyczności skóry;
 • redukcja obrzęków (zwłaszcza w obrębie łydek i kostek);
 • pobudzenie krążenie;
 • detoksykacja organizmu.
Wskazania do wykonania zabiegu Endermologii

Endermologia sprawdzi się u wszystkich osób, które nie są zadowolone zarówno z rozmiaru swojego ciała, jak i z poziomu jędrności skóry. Jej wykonanie polecamy zwłaszcza kobietom po ciąży, osobom, które przeszły intensywną kurację odchudzającą lub klientom, u których tradycyjne metody redukcji masy ciała nie przyniosły do tej pory spodziewanych efektów. Endermologie mogą wykonać również pacjenci, którzy:

 • borykają się z uporczywym cellulitem;
 • mają miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową;
 • obserwują u siebie zwiotczenie skóry – np. po odchudzaniu czy po porodzie;
 • cierpią na obrzęki oraz zastoje limfatyczne;
 • mają napięte mięśnie.
Endermologia – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Niemal każdy zabieg wykonywany w gabinetach kosmetologicznych i z zakresu medycyny estetycznej ma niestety swoje przeciwwskazania. Endermologia nie jest wyjątkiem – nie będą mogły z niej skorzystać osoby, które:

 • przechodzą aktywną chorobę nowotworową, infekcje bakteryjne lub wirusowe, mają stany zapalne, chorują na nadciśnienie, schorzenia nerek, niewydolność wątroby czy na choroby serca;
 • chorują na łuszczycę i inne choroby skóry lub posiadają świeże rany, blizny, keloidy, wysypkę lub wypukle znamiona;
 • chorują na naczyniaki, tłuszczaki, tętniaki, żylaki, mają miażdżyce lub regularnie przyjmują antykoagulanty i kortykosteroidy (powyżej 6 miesięcy);
 • mają wszczepiony symulator serca, metalowe implanty;
 • przeszły liposukcję, mają wypełniacze w ciele, piercing lub podskórne implanty;
 • cierpią na przepuklinę brzuszną i pachwinową;
 • mają obszary ciała poddawane operacjom chirurgicznym (na nich zabieg nie może być wykonany);
 • są w ciąży (Endermologie może wówczas objąć wyłącznie obszar nóg od 2 trymestru).
Dowiedz się więcej:

Endermologia LPG – opinie o zabiegu

Redukcja obwodów ciała oraz cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry – to główne efekty Endermologii. „Przed i po”, czyli przemiany naszych klientek są naprawdę spektakularne. Ich opinie, sformułowane nie tylko na podstawie rezultatów, ale również nieinwazyjności samego zabiegu oraz profesjonalnej obsługi personelu gabinetu Select Beauty sprawiają, że to właśnie nam warto zaufać. Kwestia zabiegów poprawiających wygląd sylwetki jest od zawsze kwestią dyskusyjną. Zapisz się na wizytę do Select Beauty i sprawdź na własnej skórze, że z tymi efektami i wynikającymi z nich pozytywnymi opiniami po prostu nie da się dyskutować!

Endermologia – najczęstsze pytania

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Endermologia nie wymaga od pacjenta wcześniejszych przygotowań. Na kilka dni przed datą wykonania zabiegu zaleca się jedynie spożywanie dużej ilości płynów (głównie w postaci wody).

Endermologia – technologia

Endermologia to innowacyjna technologia, pozwalająca skutecznie pozbyć się cellulitu i uporczywej tkanki tłuszczowej. Polega ona na mechanicznym masażu, wykorzystującym jednocześnie podciśnienie. W miejscu, w którym głowica dotyka skóry, fragment ciała zostaje zassany, a jednocześnie jest masowany. To sprawia, że urządzenie oddziałuje na głębsze warstwy skóry – skórę właściwą oraz tkanki podskórne.

Jak wygląda zabieg Endermologii?

Zwykle zabieg Endermologii trwa około 40 minut. Rozpoczyna się od założenia przez Pacjenta kostiumu – „endermowear”, który usprawnia poślizg rolek urządzenia na ciele. Następnie kosmetolog przesuwa głowicę masującą, co pod wpływem podciśnienia, powoduje powstanie fałdy skórnej. Podczas tej procedury, skóra przybiera kształt fali – to umożliwia dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. W celu uzyskania pełnej mobilizacji tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie. Wszystko dzieje się według wcześniej zaplanowanej intensywności wybranego zabiegu oraz z uwzględnieniem stanu tkanki. Dzięki temu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach.

Proces ten pobudza metabolizm, krążenie, a także pobudza skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Poza tym podczas zabiegu endermologii, z organizmu usuwane są toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia.

Zalecenia po zabiegu

Po wykonaniu każdego z zabiegów pacjent może powrócić do codziennych aktywności życiowych bez konieczności przechodzenia przez okres rekonwalescencji. W trakcie trwania terapii zalecane jest stałe nawadnianie organizmu, tj. spożywanie co najmniej 2 litrów wody dziennie i trzymanie się zasad zdrowego odżywiania, stosowanie zbalansowanej diety oraz aktywności fizycznej. Pozwoli to w krótszym czasie osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Kiedy będą widoczne pierwsze efekty zabiegu?

Pierwsze efekty zabiegowe można zauważyć już po pierwszej sesji Endermologii. Widoczne jest zmniejszenie obrzęków oraz wygładzenie skóry. Po kilku zabiegach (których liczbę ustala się z kosmetologiem) zaobserwujesz zmniejszenie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej (co wyraźnie widać w spadku obwodów ciała) oraz ogólne ujędrnienie skóry.

Dlaczego warto poddać się temu zabiegowi w Select Beauty?

W gabinecie Select Beauty pracują profesjonaliści, który odbyli wiele szkoleń dotyczących działania Endermologii, a także wykonali już dziesiątki zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Doskonała technologia w rękach specjalistów – to skuteczny przepis na piękne, jędrne ciało i smukłą sylwetkę!

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT