Epilacja kobiet

Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących szybkich efektów, idealnej gładkości skóry oraz bezbolesnego przebiegu zabiegu w krótkim czasie. Dzięki dużej mocy, laser jest w stanie zniwelować włoski w okolicach bikini w jedyne 10 minut, a w okolicy pach – w 3 minuty. Za brak odczuć bólowych odpowiada z kolei zintegrowany system chłodzenia. Umów się na wizytę i przekonaj się, jakie efekty daje depilacja laserowa!

Cena Od 149 zł
Czas trwania zabiegu: 10 - 45 minut
Odstępy pomiędzy zabiegami 4-12 tygodni
Liczba zabiegów w serii ok 8 (przy włosach cienkich i jasnych liczba zabiegów może być większa)
thunder

Depilacja laserowa bikini, pach i innych części ciała

Zapomnij o maszynce, wrastających włoskach i podrażnieniach! Pozwól nam zadbać o gładkość Twojego ciała – w ofercie gabinetu Select Beauty znajdziesz skuteczną alternatywę na lata – epilację laserową. Metoda daje zniewalający efekt gładkiej skóry, który z pewnością zostanie z Tobą na dłużej, niż w przypadku stosowania tradycyjnych lub domowych metod. Zabieg laserem będzie idealny dla wszystkich tych osób, które marzą o pozbyciu się owłosienia w różnych partiach ciała na długi czas – bez bólu, wrastających włosków, krostek i podrażnień.

Dzięki innowacyjnej budowie głowicy, laser idealnie nadaje się zarówno do dużych obszarów zabiegowych, jak i tych, w których wiązka światła musi zadziałać precyzyjnie. Urządzenie cechuje się doskonałą skutecznością nie tylko w niwelowaniu ciemnych, grubych włosków. Efektem gładkiej skóry po zastosowaniu lasera mogą się bowiem cieszyć również osoby o jaśniejszych włosach i karnacji.
Innowacyjny system umożliwia wybranie pojedynczej lub podwójnej emisji wiązki lasera. Opatentowana technologia MIXED pozwala na jednoczesne wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem bądź stosowanie ich jedna po drugiej, co znacznie zwiększa efektywność i bezpieczeństwo zabiegowe, a ryzyko skutków ubocznych takich jak poparzenie czy pęcherze (występujące często przy laserach starej generacji) jest znacząco zminimalizowane.

Depilacja laserem – efekty

Efekty depilacji laserowej to najlepsze, co możesz podarować swojej skórze – zwłaszcza, jeśli cechuje się ona wysoką wrażliwością, a Ty sama nie lubisz poświęcać czasu na regularne golenie zwykłą maszynką czy stosowanie domowych sposobów. Dlaczego warto poddać się epilacji laserowej?

 • efektem epilacji jest idealnie gładka skóra;
 • rezultaty utrzymują się przez wiele miesięcy, niwelują konieczność korzystania z innych sposobów usuwania owłosienia;
 • zabieg jest komfortowy;
 • specjalnie zaprojektowana głowica obejmuje duży obszar zabiegowy (a gdy trzeba – precyzyjnie usuwa włoski w trudno dostępnych miejscach);
 • krótki czas trwania zabiegu.
Przeciwskazania do wykonania depilacji laserowej

Jak każdy zabieg gabinetowy, również depilacja laserowa ma swoje przeciwwskazania – nie różnią się one jednak od przeciwwskazań do wykonywania epilacji z wykorzystaniem innych urządzeń. Kiedy nie można skorzystać z tego lasera?

 • osoby ze świeżą opalenizną (uzyskaną zarówno naturalnie, jak i w solarium czy za pomocą samoopalacza);
 • kobiety w ciąży i karmiące piersią;
 • podrażnioną skórą, łuszczycą, bielactwem, skłonnością do przebarwień i bliznowców, z aktywnymi infekcjami skórnymi, bakteryjnymi, wirusowymi lub z przerwaną ciągłością naskórka;
 • osoby przyjmujące leki i zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek), retinoidy, nakładające kremy z retinolem, witaminą C, kwasami owocowymi i kremy złuszczające;
 • osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi;
 • osoby cierpiące na epilepsję, cukrzycę, choroby nowotworowe;
 • osoby, które niedawno przebyły zabiegi chirurgiczne, mają wszczepiony rozrusznik serca;
 • osoby, które wcześniej przechodziły depilację woskiem lub usuwały włoski pęsetą( należy zrezygnować z tych metod na 4 tygodnie przed epilacją);
 • osoby z aktywną opryszczką.
Dowiedz się więcej:

Depilacja laserowa – opinie

Skuteczne, szybkie, silne i bezpieczne działanie lasera sprawia, że opinie o procedurze z wykorzystaniem tej technologii są bardzo pozytywne. Brak bólu, podrażnień pozabiegowych, dostępność dla osób z jasnym owłosieniem i jasnym fenotypem to niepodważalne zalety, ale także przewagi, które laser wykazuje w stosunku do konkurencji.

Elastyczność, siła, bezpieczeństwo, skuteczność i niska bolesność, wynikająca z zastosowania specjalnego systemu chłodzenia sprawiają, że zabieg depilacji laserowej tym urządzeniem przynosi doskonałe efekty bez ryzyka poparzenia skóry pacjenta. Ponadto profesjonalna opieka specjalistów Select Beauty oraz intymna atmosfera zapewniana każdemu pacjentowi podczas wykonywania zabiegu sprawia, że klienci są zadowoleni nie tylko z rezultatów epilacji, ale również z chwil relaksu, jakich doświadczyli w gabinecie.

Depilacja laserowa – najczęstsze pytania

Epilacja laserowa pach, bikini, nóg lub rąk – jak to działa?

Epilacja laserowa prowadzi do całkowitego obumarcia włosków. Melanina, znajdująca się w cebulce włosa absorbuje promieniowanie lasera, przy czym wytwarzane jest ciepło, które niszczy struktury odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa. Energia termiczna musi zostać dostarczona w odpowiedni sposób – tak, aby selektywnie uszkodzić opuszkę i brodawkę cebulki włosowej, jednocześnie nie uszkadzając skóry.
Duża powierzchnia skanowania głowicy – 30 cm2, przyczynia się do szybszego i dokładniejszego pokrycia wybranego obszaru. Trzy różne tryby optymalizują czas schładzania obszaru zabiegowego i skutecznie znoszą odczucia bólowe związane z działaniem lasera. Innowacyjny system zewnętrznego chłodzenia, zintegrowany z głowicą sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i przeprowadza się go w zaledwie kilkanaście minut na wybranym obszarze.

Jak należy przygotować się do zabiegu depilacji laserowej

W dniu poprzedzającym zabieg, należy odpowiednio przygotować do niego skórę: trzeba zgolić włoski z wybranej partii ciała, z której ma zostać usunięte owłosienie, pozostawiając jednak mały fragment (2cm x 2 cm) – po to, aby kosmetolog na jego podstawie mógł dostosować odpowiednie parametry lasera do koloru, grubości i gęstości owłosienia. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy stosować kremów, balsamów i innych środków natłuszczających. Nie należy również opalać miejsca zabiegowego na minimum 3 tygodnie przed zabiegiem – w tym celu trzeba pamiętać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Sam zabieg polega na przystawianiu głowicy lasera do skóry. W jego trakcie pacjent nie odczuwa dyskomfortu, ponieważ laser jest wyposażony w system chłodzący. U różnych pacjentów trzeba wykonać różną liczbę zabiegów, w różnych odstępach czasu.

Ile serii zabiegu depilacji laserowej należy wykonać i w jakich odstępach czasu?

Zazwyczaj jest to ok 8 sesji zabiegowych. Zabiegi epilacji laserowej wykonuje się
– co 4 tygodnie dla twarzy, pach;
– co 6 tygodni dla rąk, pleców, brzucha i bikini;
– co 8 tygodni dla nóg.

O czym pamiętać i na co uważać po zabiegu depilacji laserowej?

Po zabiegu depilacji laserowej skóra może być uwrażliwiona na dotyk, pocieranie czy różne substancje aktywne zawarte w kosmetykach. Warto wówczas zrezygnować na kilka dni z noszenia obcisłych ubrań oraz z używania preparatów z alkoholem (zwłaszcza antyperspirantów – jeśli epilacji poddawane były miejsca pod pachami). Dodatkowo w okolicach mieszków włosowych pojawiają się czasem stany zapalne – po zabiegu należy więc unikać basenów czy saun, gdzie mogłoby dojść do nadkażenia tych miejsc. Oprócz tego warto wstrzymać się z ekspozycją wydepilowanych miejsc na słońce i pielęgnować skórę za pomocą lekkich, hipoalergicznych balsamów czy kremów.

Czy każdy może poddać się epilacji laserowej?

Niestety, nie wszystkie osoby mogą skorzystać z nabiegu depilacji laserowej. Niewskazana jest m.in. u pacjentów ze świeżą opalenizną, podrażnieniami na skórze, u osób przyjmujących leki fotouczulające, obniżające krzepliwość krwi, a także u pacjentów cierpiących na epilepsję, cukrzycę czy choroby nowotworowe. Z depilacji laserowej nie mogą korzystać również kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby, które w ostatnim czasie przeszły zabieg chirurgiczny lub mają wszczepiony rozrusznik serca.

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT