Depilacja laserowa mężczyzn

Depilacja laserowa dla mężczyzn z wykorzystaniem lasera o dwóch długościach fali – aleksandrytową (755nm) oraz neodymowo-yagową  (1 064nm) to doskonały sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia – zarówno w obrębie pach, klatki piersiowej, jak i pleców, twarzy, a nawet… okolic intymnych. Ta technologia to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji męskiego ciała, pozwalająca na usuwanie owłosienia bez bólu, a także bez konsekwencji w postaci podrażnień, wrastających włosków lub konieczności częstego powtarzania zabiegu.
Umów się na wizytę i sprawdź, jak wygląda laserowe usuwanie zarostu na twarzy u mężczyzn – i nie tylko!

Pachy 149 zł
539 zł - 4 zabiegi
949 zł - 8 zabiegów
Brzuch 399 zł
1 429 zł - 4 zabiegi
2 549 zł - 8 zabiegów
Klata 399 zł
1 429 zł - 4 zabiegi
2 549 zł - 8 zabiegów
Plecy 499 zł
1 789 zł - 4 zabiegi
3 199 zł - 8 zabiegów
Kark 249 zł
889 zł - 4 zabiegi
1 599 zł - 8 zabiegów
Depilacja intymna 399 zł
1429 zł - 4 zabiegi
2 549 zł - 8 zabiegów
supply-USghnHKesaM-unsplash

Męska depilacja laserowa klatki piersiowej, pleców i innych części ciała

Boleśnie wrastające włoski, zacięcia i skaleczenia na skórze oraz konieczność częstej wymiany maszynek do golenia – to codzienność niemal każdego mężczyzny, która generuje naprawdę wiele momentów frustracji, irytacji i zniechęcenia. A gdyby tak… całkowicie pozbyć się włosków, jak i problemów związanych z ich „tradycyjnym” usuwaniem? Teraz jest to możliwe, dzięki dostępnemu w gabinecie Select Beauty urządzeniu wykorzystującemu laserową technologię. Z jej wykorzystaniem niechciane owłosienie znika szybko, skutecznie, niemalże bezboleśnie i na długo! W związku z innowacyjną budową głowicy, zabieg może być wykonywany zarówno na dużych obszarach ciała (brzuch, klatka piersiowa, barki), jak i w miejscach, w których niezbędna jest precyzja (pachwiny, depilacja odbytu u mężczyzn czy depilacja laserowa miejsc intymnych). Mężczyźni – zapraszamy do gabinetu!

Depilacja laserowa klatki piersiowej i innych części ciała u mężczyzn – efekty

Do oczywistych efektów zabiegu depilacji laserowej – zarówno u mężczyzn jak i u kobiet – należy gładka skóra. Czego jeszcze można się spodziewać po przeprowadzeniu całej procedury (obejmującej konkretną, ustaloną wcześniej liczbę sesji)?

 • skóry bez podrażnień, zaczerwienień czy wrastających włosków, czyli wszystkich tych efektów, które pojawiają się po tradycyjnym goleniu;
 • efektu utrzymującego się przez wiele miesięcy od zakończenia serii zabiegów, co niweluje potrzebę korzystania z innych metod usuwania owłosienia;
 • bezbolesności zabiegu (za sprawą wykorzystania technologii chłodzącej);
 • dostosowania wielkości głowicy do obszaru zabiegowego (to samo urządzenie jest wykorzystywane zarówno do depilacji laserowej intymnej u mężczyzn, jak i do usuwania owłosienia z dużych partii ciała – depilacji laserowej pleców u mężczyzn).
Depilacja laserem – wskazania do zabiegu

Depilację laserową może wykonać niemal każdy mężczyzna, który oczekuje trwałych efektów usuwania owłosienia. Oprócz tego depilacja laserowa dedykowana jest:

 • mężczyznom mającym problem ze stanami zapalnymi po tradycyjnym goleniu;
 • mężczyznom, którzy chcieliby wydepilować duże lub intymne obszary ciała, ale nie wiedzą, w jaki sposób zrobić to z wykorzystaniem tradycyjnych metod;
 • mężczyznom, którzy mają problem z wrastającymi włoskami bądź cierpią na choroby skóry, zaostrzane przez tradycyjne golenie – zapalenie mieszków włosowych, atopowe zapalenie skóry i inne.
Przeciwwskazania do depilacji laserowej mężczyzn

Podobnie jak wiele zabiegów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, również epilacja laserowa u mężczyzn ma swoje przeciwwskazania. Kto nie może skorzystać z tego rozwiązania?

 • osoby ze świeżą opalenizną – uzyskaną zarówno naturalnie, jak i sztucznie;
 • osoby, które ze względu na zranienia i/lub choroby skóry mają przerwaną ciągłość naskórka, a także osoby z aktywnymi infekcjami skórnymi – bakteryjnymi i wirusowymi;
 • osoby mające tendencję do powstawania bliznowców i przebarwień, cierpiące na łuszczycę oraz bielactwo;
 • osoby będące w farmakoterapii lekami i preparatami fotouczulającymi (dziurawiec, nagietek), w trakcie kuracji retinoidami, stosujące kosmetyki z kwasami oraz witaminą C
 • osoby cierpiące na epilepsję, cukrzycę, choroby nowotworowe, osoby z aktywną opryszczka i te, które mają wszczepiony rozrusznik serca lub przebyły niedawno zabiegi chirurgiczne;
 • osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi;
 • osoby zmagające się z aktywną opryszczką.
Dowiedz się więcej:

Depilacja laserowa Thunder MT

Depilacja laserowa mężczyzn – opinie

Opinie o depilacji laserowej Thunder MT są niezwykle pozytywne, a dowodem na to może być ogromna liczba powracających klientów oraz tych, którzy odwiedzili gabinet Select Beauty z polecenia. Za co nasi klienci najbardziej cenią sobie całą procedurę? Przede wszystkim za jej skuteczność oraz długotrwały efekt, jaki daje jej przeprowadzenie. Nie można również zapomnieć o znikomej bolesności samego zabiegu, szybkości jego wykonania oraz profesjonalizmie osób odpowiedzialnych za dobór ustawień maszyny i jej obsługę, a także za optymalne dobranie czasu trwania i liczby sesji.

Depilacja laserowa mężczyzn – najczęstsze pytania

Dlaczego mężczyźni powinni poddawać się zabiegowi depilacji laserowej?

Włosy rosnące na męskim ciele są zazwyczaj grubsze, ciemniejsze i mocniejsze niż te, które rosną na ciele kobiecym. Z tego względu to właśnie mężczyźni dużo bardziej narażeni są na podrażnienia wynikające z golenia zarostu tradycyjną metodą, a także na powikłania skórne, takie jak wypryski, podrażnienia oraz nasilające się objawy zapalenia mieszków włosowych. Tutaj z pomocą przychodzi epilacja laserowa Thunder MT, po której nie obserwuje się wymienionych wyżej objawów.

Depilacja laserowa mężczyzn – postępowanie przed zabiegiem

Wdrożenie zaleceń przed zabiegiem epilacji laserowej dotyczy już okresu 2-3 tygodni przed pierwszą sesją – należy wówczas bezwzględnie zrezygnować z opalania skóry – zarówno naturalnie, jak i z wykorzystaniem środków chemicznych. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy stosować kremów i balsamów na skórę. Konieczne będzie również dokładne zgolenie owłosienia z partii ciała, na której wykonywany będzie zabieg (z pozostawieniem niewielkiego, owłosionego fragmentu skóry – na podstawie jego oględzin kosmetolog dobierze bowiem właściwe parametry i ustawienia lasera).

Depilacja laserowa mężczyzn – postępowanie po zabiegu

Po zabiegu epilacji laserowej skóra może być przez kilka dni zaczerwieniona i uwrażliwiona na działanie czynników zewnętrznych – pocieranie czy działanie składników w kosmetykach. Warto w tym czasie nosić luźne ubrania z lekkich, przewiewnych materiałów i powstrzymać się od stosowania preparatów na skórę zawierających drażniące składniki (takie jak kwasy, enzymy złuszczające, silne substancje zapachowe czy alkohol). Dodatkowo, w przypadku powstania jakichkolwiek podrażnień skutkujących przerwaniem ciągłości skóry, nie należy korzystać z saun, siłowni i basenów – czyli miejsc, w których mogłoby dojść do nadkażenia ranki.

Depilacja laserowa u mężczyzn – częstotliwość zabiegów

Zazwyczaj w serii wykonuje się 8 zabiegów, w określonych odstępach czasu:

• dla twarzy i pach – co 4 tygodnie;
• dla rąk, pleców, brzucha i miejsc intymnych – co 6 tygodni;
• dla nóg – co 8 tygodni.

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT