O Nas

Odwiedźcie nas i poczujcie się piękni

Jesteśmy dyplomowanymi kosmetologami.

Od samego początku stawiamy na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy do klientów i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić każdemu, kto korzysta z usług naszego salonu, jak najlepsze efekty zabiegowe, relaks i wyjątkowe samopoczucie.

Uwielbiamy moment, gdy pojawia się uśmiech na Waszych twarzach spowodowany uzyskaniem pożądanego efektu i poczucia się lepiej „w swojej skórze”. Uważamy, że zadowolona osoba to najlepsza wizytówka, każdego kosmetologa.

Jesteśmy przekonane iż nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie.

zespół
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Niekwestionowana perfekcjonistka w swoim fachu. Specjalizuje się w epilacji laserowej oraz SPA&Wellness. Zaangażowanie i serce jakie wkłada w pracę jest doceniane przez klientów w postaci zaufania, lojalności i sympatii. Stale idzie po więcej i rozwija się poprzez liczne szkolenia, kongresy kosmetyczne, a przede wszystkim pracę z wymagającym pacjentem.

“Praca kosmetologa stawia wiele niełatwych wyzwań. Jeśli jednak robi się coś co sprawia satysfakcję to na wszystko można znaleźć rozwiązanie. W tej branży nie można się zatrzymać, ani zaprzestać na tym co już wiemy. Rynek zmienia się dynamicznie, codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Praca kosmetologa nie polega tylko na tym, aby zadbać o urodę klienta. Jesteśmy odpowiedzialne za Wasze dobre samopoczucie, a przede wszystkim za zdrowie.”

Monika

Select Beauty Portrety- Crop-11
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty
Paulina Górka-Dunajska
kosmetolog

Pracuję z pasją i umiejętnościami, które pozwalają spełniać Wasze oczekiwania. Dzięki nim oraz najwyższej jakości produktach i urządzeniach, na których pracuję jestem w stanie zadbać o Wasze zdrowie i wygląd na najwyższym poziomie.

Działam w myśl zasady, żeby każdego klienta traktować tak jakbyśmy sami chcieli być potraktowani.

Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, która jednocześnie jest moją największa pasja. Ustalam z każdą klientką odpowiednią terapię zabiegową ściśle stworzoną pod stan skóry oraz oczekiwania.

Uważam, że nie ma złotego środka na wszystko dlatego też nie działam szablonowo. Twoje oczekiwania są moim priorytetem w celu osiągnięcia pięknej i młodej skóry.

Select Beauty Portrety- Crop-2
Paulina Górka-Dunajska
kosmetolog
Agnieszka Skibska
mgr kosmetologii

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Specjalizuje się w zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała, w tym w redukcji tkanki tłuszczowej, zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz depilacji laserowej.

W swojej pracy ogromną wagę przykłada do stałego poszerzania wiedzy poprzez udział w konferencjach, szereg szkoleń, a także publikację artykułów naukowych z zakresu kosmetologii.

Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i oraz dobiera najbardziej optymalne procedury zabiegowe do danego problemu, tak by uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Wychodzi z założenia, że jeśli praca jest czyjąś pasją to nie przepracuje się w życiu ani minuty.

Select Beauty Portrety- Crop-4
Agnieszka Skibska
mgr kosmetologii
Magdalena Warszawska
mgr kosmetologii

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pasjonatka kosmetologii pielęgnacyjnej zarówno twarzy jak i ciała. Bardzo dobrze odnajduje się również w pracy z nowoczesnymi technologiami – szczególnie specjalizuje się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki. 

Uważa, że kluczem do osiągnięcia pożądanych efektów jest współpraca pacjenta z kosmetologiem oraz innymi specjalistami.

W zawodzie kosmetologa najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem.
Branżę Beauty uwielbia za nieustający postęp, bo sama nie potrafi stać w miejscu.

„W kosmetologii nie ma drogi na skróty, nie ma uniwersalnych rozwiązań. Każdy problem pacjenta staram się traktować indywidualnie i układać spersonalizowane plany zabiegowe. Mimo, że na efekty nierzadko trzeba poczekać to właśnie one są dla mnie największą nagrodą.”

Select Beauty Portrety- Crop-15
Magdalena Warszawska
mgr kosmetologii
Anna Górniak
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.


Lekarz Medycyny Estetycznej praktykujący od 2014 roku.
Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Lekarz w trakcie specjalizacji ze Zdrowia Publicznego.

Ukończyła liczne szkolenia zgłębiające wiedze z zakresu botoksu, kwasu hialuronowego. Pracuje również z osoczem I fibryna.

Pasjonuje się ogólnie pojętą estetyka, począwszy od pięknego uśmiechu, po działania mające na celu utrzymanie młodego wyglądu twarzy.

Instruktor fitnessu, pasjonatka sportu oraz zdrowego trybu życia.

1
Anna Górniak
Lekarz medycyny estetycznej

Znajdź piękno w Select Beauty...

salon

Z myślą o Was zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Rozgość się w naszych wnętrzach, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi i pielęgnację.