O Nas

Odwiedźcie nas i poczujcie się piękni

Jesteśmy dyplomowanymi kosmetologami.

Od samego początku stawiamy na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy do klientów i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić każdemu, kto korzysta z usług naszego salonu, jak najlepsze efekty zabiegowe, relaks i wyjątkowe samopoczucie.

Uwielbiamy moment, gdy pojawia się uśmiech na Waszych twarzach spowodowany uzyskaniem pożądanego efektu i poczucia się lepiej „w swojej skórze”. Uważamy, że zadowolona osoba to najlepsza wizytówka, każdego kosmetologa.

Jesteśmy przekonane iż nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie.

zespół
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Niekwestionowana perfekcjonistka w swoim fachu. Specjalizuje się w epilacji laserowej oraz SPA&Wellness. Zaangażowanie i serce jakie wkłada w pracę jest doceniane przez klientów w postaci zaufania, lojalności i sympatii. Stale idzie po więcej i rozwija się poprzez liczne szkolenia, kongresy kosmetyczne, a przede wszystkim pracę z wymagającym pacjentem.

“Praca kosmetologa stawia wiele niełatwych wyzwań. Jeśli jednak robi się coś co sprawia satysfakcję to na wszystko można znaleźć rozwiązanie. W tej branży nie można się zatrzymać, ani zaprzestać na tym co już wiemy. Rynek zmienia się dynamicznie, codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Praca kosmetologa nie polega tylko na tym, aby zadbać o urodę klienta. Jesteśmy odpowiedzialne za Wasze dobre samopoczucie, a przede wszystkim za zdrowie.”

Monika

Select Beauty Portrety- Crop-11
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty
Żaneta Bednarek
mgr kosmetologii

Kosmetologia interesowała mnie już od najmłodszych lat, dlatego swoją praktykę, tą profesjonalną rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów licencjackich. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz odbyciu wielu szkoleń wiem, że praca z klientem, a konkretnie niesienie mu pomocy kosmetologicznej, to coś w czym po prostu się odnajduję, robię to z pasją i ogromną przyjemnością.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, z troską i zaangażowaniem wsłuchując się jednocześnie w jego potrzeby i oczekiwania. Wiem, że tylko w taki sposób mogę stworzyć odpowiedni plan zabiegowy, który przyniesie najkorzystniejsze i najbardziej pożądane efekty dla moich klientów.

Specjalizuje się zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz w kosmetologii High-Tech.

DSC_1290
Żaneta Bednarek
mgr kosmetologii
Zuzanna Skwira
mgr kosmetologii

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pasjonatka zdrowia i naturalnego piękna. Swoją drogę na studiach kosmetologicznych rozpoczęła z poczuciem ogromnej ciekawości do świata beauty, nowych technologii, laseroterapii i terapii łączonych w pielęgnacji twarzy.

Uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach stale poszerza wiedzę niezbędną do kompleksowej pracy w Salonie.

Profesjonalizm i troska o każdą klientkę z osobna jest dla niej czymś niezwykle ważnym, aby każda z Was czuła się wyjątkowo. Wszystkie zawodowe starania celuje w usługi na najwyższym poziomie i w konsekwencji dąży do zadowolenia klienta.

DSC_1146
Zuzanna Skwira
mgr kosmetologii

Znajdź piękno w Select Beauty...

salon

Misją naszego zespołu jest podkreślanie naturalnego piękna, łącząc wiedzę z pasją oraz doświadczeniem. Niesamowicie ważne jest dla nas połączenie sprawdzonych i efektywnych zabiegów z pielęgnacją domową, która stanowi klucz do długotrwałego sukcesu!

Z myślą o Was zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Rozgość się w naszych wnętrzach, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi i pielęgnację.