O Nas

Odwiedźcie nas i poczujcie się piękni

Jesteśmy dyplomowanymi kosmetologami.

Od samego początku stawiamy na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy do klientów i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić każdemu, kto korzysta z usług naszego salonu, jak najlepsze efekty zabiegowe, relaks i wyjątkowe samopoczucie.

Uwielbiamy moment, gdy pojawia się uśmiech na Waszych twarzach spowodowany uzyskaniem pożądanego efektu i poczucia się lepiej „w swojej skórze”. Uważamy, że zadowolona osoba to najlepsza wizytówka, każdego kosmetologa.

Jesteśmy przekonane iż nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie.

zespół
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Niekwestionowana perfekcjonistka w swoim fachu. Specjalizuje się w epilacji laserowej oraz SPA&Wellness. Zaangażowanie i serce jakie wkłada w pracę jest doceniane przez klientów w postaci zaufania, lojalności i sympatii. Stale idzie po więcej i rozwija się poprzez liczne szkolenia, kongresy kosmetyczne, a przede wszystkim pracę z wymagającym pacjentem.

“Praca kosmetologa stawia wiele niełatwych wyzwań. Jeśli jednak robi się coś co sprawia satysfakcję to na wszystko można znaleźć rozwiązanie. W tej branży nie można się zatrzymać, ani zaprzestać na tym co już wiemy. Rynek zmienia się dynamicznie, codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Praca kosmetologa nie polega tylko na tym, aby zadbać o urodę klienta. Jesteśmy odpowiedzialne za Wasze dobre samopoczucie, a przede wszystkim za zdrowie.”

Monika

MAR_7644
Monika Gajewska
mgr kosmetologii / Właścicielka Select Beauty
Agata Wieczorek
mgr kosmetologii

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Zakochana w holistycznym podejściu do pielęgnacji skóry i najnowszych technologiach. Jej zdaniem podstawą skutecznych zabiegów kosmetologicznych jest indywidualnie dobrana seria zabiegowa i pielęgnacja domowa.

Charyzmatyczna, uśmiechnięta – otwarta na nowości branżowe i rozwój. Prywatnie optymistka, kochająca podróże.

,,Kosmetologię uwielbiam za ciągły rozwój branży, co powoduje, że nie ma szansy stać w miejscu. Człowiek musi się rozwijać, żeby nie zostać w tyle. Niesamowicie satysfakcjonujący jest dla mnie widok poprawy skóry po zabiegach terapeutycznych co napędza mnie do dalszego działania.”

Agata

MAR_7695
Agata Wieczorek
mgr kosmetologii
Anna Górniak
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.
Lekarz Medycyny Estetycznej praktykujący od 2014 roku.
Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Lekarz w trakcie specjalizacji ze Zdrowia Publicznego.

Ukończyła liczne szkolenia zgłębiające wiedze z zakresu botoksu, kwasu hialuronowego. Pracuje również z osoczem I fibryna.

Pasjonuje się ogólnie pojętą estetyka, począwszy od pięknego uśmiechu, po działania mające na celu utrzymanie młodego wyglądu twarzy.

Instruktor fitnessu, pasjonatka sportu oraz zdrowego trybu życia.

dr
Anna Górniak
Lekarz medycyny estetycznej

Znajdź piękno w Select Beauty...

salon

Z myślą o Was zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Rozgość się w naszych wnętrzach, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi i pielęgnację.