Mezoterapia mikroigłowa

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry oraz jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat.

  Pozwala wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi i dekolcie, a także na dłoniach, brzuchu, udach czy pośladkach.

  Dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom technologicznym szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Cena Twarz - 749 zł
Twarz + szyja - 999 zł
Twarz + szyja + dekolt - 1 299 zł
Dermapen 4.0 + uber peel (twarz) - 899 zł
Dermapen 4.0 + PRO XN (twarz) - 949 zł
Czas trwania 60 - 90 minut
Odstępy między zabiegami 2 - 4 tygodnie
Liczba zabiegów w serii 4 - 6
DSC04267-3-2

AŻ 1920 NAKŁUĆ NA SEKUNDĘ!

Nowa opatentowana głowica wraz z kartridżami umożliwia wykonanie ponad miliona precyzyjnych mikronakłuć w 10 minut! 

  

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy aż 16 pulsujących igieł zastosowana w urządzeniu sprawia, że w czasie jednej sekundy skóra nakłuwana jest aż 1920 razy.

  

Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Pozwalają również na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych o właściwościach liftingujących,  nawilżających i odżywczych.  

Efekty

Oto rezultaty, które w miarę upływu czasu po zabiegu mezoterapii mikroigłowej będą najbardziej zauważalne:

 • widoczne spłycenie zmarszczek
 • rozjaśnienie, ujednolicenie koloryty skóry
 • redukcja przebarwień
 • wyrównanie struktury skóry (w tym blizn)
 • efekt pogrubienia, ujędrnienia skóry poprzez naturalną stymulację produkcji kolagenu
 • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
 • zmniejszenie widoczności porów skóry
 • poprawa kondycji skóry
 • redukcja wiotkości skóry
 • redukcja widoczności rozstępów
Wskazania

Mnogość wskazań terapeutycznych oraz znakomite efekty czynią z mezoterapii mikroigłowej narzędzie do zadań specjalnych z:

 • profilaktyką przeciwstarzeniową (korekta drobnych, płytkich zmarszczek)
 • przebarwieniami
 • przywróceniem jednolitego kolorytu skóry
 • skórą wiotką i wysuszoną, pozbawioną witalności
 • poprawą struktury i grubości skóry
 • nawilżeniem, odżywieniem, rewitalizacją skóry
 • redukcją rozszerzonych porów oraz wygładzeniem
 • bliznami młodzieńczymi, potrądzikowymi, pozabiegowymi, oparzeniowymi, powypadkowymi
 • rozstępami
 • wspomaganiem terapii przeciw wypadaniu włosów
  Przeciwwskazania

  Mezoterapia mikroigłowa również ma pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Są nimi:

  • alergie na składniki preparatów
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • opryszczka w stanie aktywnym
  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
  • choroby układu krążenia
  • hemofilia
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • aktywny trądzik
  • niewyrównana cukrzyca
  • stany zapalne na skórze, zranienia
   Dowiedz się więcej:

   PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO

   Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry.

   Zaawansowane technologie zastosowane w tym urządzeniu diametralnie dotychczasowe możliwości mikronakłuwania skóry.

   Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.

   Rewolucyjny 16-igłowy kartridż generuje 1920 nakłuć na sekundę tworząc jeszcze więcej kanałów w skórze zdolnych do regeneracji oraz zwiększa płynność przesuwania się po skórze dla optymalnego komfortu pacjenta.

   Wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł ułatwia dostarczanie substancji aktywnych do naskórka oraz skóry właściwej i pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

   Pozwala również na wyjątkowo dokładny dobór  głębokość iniekcji w zakresie od 0,2 mm do 3 mm, sterowany cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

   Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych kartridży wyposażonych w 16 molibdenowych (materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych), sterylnych mikroigieł, o grubości 33G oscylujących do 120 obrotów na sekundę dzięki czemu urządzenie inicjuje więcej mikrokanałów frakcyjnych ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych.

   Igły wykonane z molibdenu nie zawierają chromu ani niklu dzięki czemu pozwalając wykonać zabieg także u osób uczulonych na te metale, a wyjątkowo cienkie i wytrzymałe igły znacznie poprawiają komfort w trakcie zabiegu, wykluczając ryzyko pojawienia się jakichkolwiek reakcji alergicznych.

   Zabieg mikronakłuwania skóry wyróżnia się nieznaczną inwazyjnością.  Gwarantuje pacjentowi pełne bezpieczeństwo, wyraźnie skracając czas jego powrotu do codziennych czynności.

   Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w tym urządzeniu znacząco zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry. Najnowsze rozwiązania technologiczne zmniejszają jednocześnie do minimum dyskomfort Klienta.

   Dzięki zabiegowi mezoterapii mikorigłowej widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. 

   Ponadto już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie widoczności porów oraz blizn (potrądzikowych, oparzeniowych, powypadkowych).

   Mikronakłuwanie – najczęstsze pytania

   Jak przebiega zabieg?

   Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, pobudzające skórę do naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu.

   Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowej głowicy, zawierającej 16 sterylnych, molibdenowych mikroigieł.

   Urządzenie pozwala na wykonanie ponad miliona precyzyjnych mikronakłuć w 10 minut za pomocą 16 mikroskopijnych igieł co generuje 1920 nakłuć na sekundę.

   Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji oraz fizjologicznej stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dochodzi także do stymulacji fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego.

   Uruchomione procesy naprawcze wpływają na poprawę napięcia i elastyczności skóry, poprawę jej ukrwienia i odżywienia oraz zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek. Dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie kolorytu skóry i redukcję przebarwień.

   Jednocześnie podczas zabiegu w zależności od potrzeb skóry wprowadzane są aktywne preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych i napinających, dlatego mechanizm działania urządzenia poprawia gęstość skóry i jej elastyczność doskonale regenerując komórki.

   Kontrolowana precyzja pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

   Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

   1. stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
   2. stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
   3. poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz odżywienia skóry

   W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.

   Nie dochodzi jednak do powstania krwiaków ani siniaków, pomimo głębokiego nakłuwania, nawet do 3mm.

   Kwintesencją działania mikronakłuwania są naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz prawidłowego remodelingu tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.

   Jak moja skóra będzie wyglądała bezpośrednio po zabiegu?

   Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. lekko tkliwa, nadwrażliwa i delikatnie opuchnięta. Pacjent zazwyczaj odczuwa lekkie pieczenie i ciepło. Objawy ustępują w ciągu 24–48 godzin.

   W celu zmniejszenia ewentualnych dolegliwości, kosmetolog zastosuje specjalny krem pozabiegowy BIO-SENSE Ultra Repair Cream, który łagodzi rumień i obrzęk. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji czynnych regulujących stan zapalny znacząco przyspiesza procesy regeneracyjne skóry po zabiegach estetycznych. Przyspiesza gojenie, redukuje rumień i obrzęk oraz zwiększa zdolności skóry do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

   Następnego dnia po zabiegu utrzymuje się niewielkie zaróżowienie, napięcie okolicy poddanej zabiegowi oraz niekiedy może wysypać. W  kolejnym dniu pacjent całkowicie wraca do normalnego funkcjonowania.

   Należy jednak zachować szczególną ostrożność higieniczną

   Skóra dochodzi do siebie przez 3 dni po zabiegu, a do 7 dni występuje stan zapalny.

   Po 3-4 dniach może pojawić się powierzchowne złuszczanie naskórka, które nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu

   W ciągu ok 2 tygodni po pierwszej wizycie 7 dniach pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości skóry w postaci napięcia i jej rozświetlenia. Na efekt zagęszczenia skóry oraz jej przebudowy należy poczekać ok. 12 tygodni, ponieważ tyle czasu trwa proces neokolagenezy, czyli odrodzenia nowej skóry.

   Jak dbać o skórę po zabiegu?

   Po 8 godzinach od zabiegu należy umyć skórę delikatnym środkiem myjącym.

   Stosuj zalecony krem do pielęgnacji skóry przez co najmniej 3 – 4 dni po zabiegu.

   Jest to preparat kontrolujący i przyspieszający regeneracje skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji czynnych regulujących stan zapalny nie tylko znacząco przyspiesza procesy regeneracyjne po zabiegu ale również wzmacnia i utrzymuje efekty przeprowadzonych zabiegów

   Należy pamiętać także o unikaniu opalania przez 4 tygodnie od zabiegu.

   Konieczny jest filtr każdego dnia rano – minimum SPF30.

   Rekomendujemy stosowanie jedynie filtrów mineralnych aby nie podrażniać dodatkowo skóry po zabiegach i chronić ją przed powstaniem przebarwień pozapalnych.

   Jak często wykonywać mezoterapię mikorigłową?

   Częstotliwość wykonywania dobiera indywidualnie kosmetolog, na podstawie preferencji oraz potrzeb Twojej skóry. By otrzymać najlepsze rezultaty zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach wynoszących 2 – 4 tygodnie.

   Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
   KONTAKT