Dermaquest – Hibiscus Flower Mandelic Peel

Zabieg złuszczający skórę – Hibiscus Flower Mandelic Peel – jest przeznaczony szczególnie dla właścicieli cery wrażliwej, silnie unaczynionej z widocznymi oznakami starzenia, przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami. Skutecznie wycisza zmiany skórne, a jednocześnie dba o ujędrnienie i odmłodzenie skóry, pozostawiając ją rozświetlona i napiętą. Z pewnością sprawdzi się u posiadaczy i posiadaczek cer wrażliwych, naczynkowych, ale również dojrzałych i przetłuszczających się.

Cena 269 zł
Czas trwania 90 minut
Odstępy między zabiegami 10-14 dni
Liczba zabiegów w serii 6
782633-PTTC7O-774

Peeling hibiskusowy – delikatny sposób na piękną skórę

Hibiscus Flower Mandelic Peel od Dermaquest zawdzięcza swoją skuteczność recepturze bazującej na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych i ekstrakcie z hibiskusa. Kwiat ten bogaty jest w kwas cytrynowy, jabłkowy, hibiskusowy, witaminę C oraz aminokwasy niezbędne do prawidłowej odnowy skóry. Zawarte w produkcie peptydy mają moc odmładzania cery, nadawania jej blasku i zwiększania efektu poprawy gęstości i ujędrnienia. Peeling jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających skórę z oznakami starzenia – szarą, zmęczoną, z opadniętym owalem i pierwszymi zmarszczkami (grawitacyjnymi i mimicznymi). Przekonaj się o skuteczności tego zabiegu, oddając się w ręce specjalistów-kosmetologów w gabinecie Select Beauty!

Efekty peelingu Dermaquest z hibiskusem

Efekty peelingu na rozszerzone pory z hibiskusem od Dermaquest można zauważyć zarówno od razu po zabiegu, jak i po zakończeniu procesu złuszczania. To właśnie wtedy rozpoczyna się odnowa naskórka, dzięki której cera znów wygląda promiennie i nabiera zdrowego, młodzieńczego blasku. Jakie efekty pozabiegowe zasługują na wyróżnienie?

 • skóra zaczyna się złuszczać – do 3 dni po zabiegu;
 • złuszczanie umiarkowane następuje do 6 dni po wykonaniu peelingu;
 • zauważalny jest promienny wygląd, rozświetlenie skóry;
 • ujednolicenie kolorytu;
 • wygładzenie powierzchni naskórka;
 • wzrost nawilżenia skóry;
 • obkurczenie i wyraźne zmniejszenie widoczności porów.
Hibiscus Flower Mandelic Peel – wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg peelingujący z hibiskusem od Dermaquest może być tak naprawdę wykonany na każdym typie cery, jednak najbardziej widoczne efekty zaobserwują osoby, które na co dzień zmagają się z problemami:

 • skóry naczynkowej, z widocznym rumieniem;
 • z trądzikiem różowatym i jego objawami;
 • z pieczeniem i reaktywnością skóry wrażliwej;
 • z nierównym kolorytem cery, tendencją do tworzenia przebarwień, niedoskonałości;
 • z przebarwieniami pozapalnymi i naskórkowymi;
 • z rozszerzonymi porami;
 • ze zmarszczkami (mimicznymi i grawitacyjnymi);
 • z objawami fotostarzenia.
Przeciwwskazania do peelingu hibiskusowego

Peeling na rozszerzone pory z hibiskusem, podobnie jak inne zabiegi złuszczające naskórek i przyczyniające się do jego odnowy, mają pewne przeciwwskazania. Jakie osoby nie będą mogły sobie pozwolić na skorzystanie z tego zabiegu?

 • osoby uczulone na składniki receptury zabiegu;
 • kobiety w ciąży i w okresie laktacji;
 • osoby chorujące na nowotwory;
 • osoby cierpiące na choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze;
 • osoby posiadające świeżą opaleniznę (uzyskaną zarówno naturalnie, jak i w solarium);
 • osoby z podrażnieniami i uszkodzeniami naskórka;
 • osoby z aktywną opryszczką;
 • pacjenci przyjmujący doustnie retinoidy.
Dowiedz się więcej:

Opinie o zabiegu Hibiscus Flower Mandelic Peel

Zarówno klienci, jak i specjaliści stosujący peeling hibiskusowy od Dermaquest, są zgodni w swoich opiniach – to jeden z tych zabiegów, który daje doskonałe efekty w niwelowaniu niemal wszystkich problemów skórnych – poszarzałej, zmęczonej cery, zmarszczek, łojotoku, zmian zapalnych i trądzikowych.

Hibiscus Flower Mandelic Peel – najczęstsze pytania

Hibiscus Flower Mandelic Peel – składniki

W recepturze, oprócz ekstraktu z hibiskusa znajdziemy delikatny kwas migdałowy wykazujący działanie antybakteryjne oraz azelainowy regulujący pigmentację i łagodzący rumień, a także innowacyjny składnik przeciwstarzeniowy – peptyd Neodermyl®, zwany beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek.

Jak przygotować się do peelingu z ekstraktem z hibiskusa?

Do przygotowań do zabiegu Dermaquest z wykorzystaniem peelingu z ekstraktem z hibiskusa zalicza się rezygnację ze wszelkich zabiegów złuszczających skórę twarzy na kilka do kilkunastu dni przed zabiegiem (chodzi tu nie tylko o złuszczanie w gabinecie kosmetologicznym, ale również stosowanie peelingów na własną rękę – w domu, a także o używanie akcesoriów w postaci szczoteczek do mycia twarzy, które także dają efekt złuszczenia). Ponadto przed zabiegiem nie należy wykonywać depilacji twarzy.

Jak przebiega peeling chemiczny z hibiskusem?

Peeling chemiczny z hibiskusem oraz kwasem migdałowym rozpoczyna się od dwuetapowego oczyszczania, po którym następuje przygotowanie skóry na przyjęcie składników aktywnych z wykorzystaniem preparatu kwasowego. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest właściwy produkt – Hibiscus Flower Mandelic Peel o właściwościach złuszczających, rozświetlających skórę, wyciszających i łagodzących zmiany pigmentacyjne. Gdy czas działania peelingu dobiegnie końca, po jego zmyciu kosmetolog przechodzi do nałożenia produktów pielęgnacyjnych – nawilżającej maski na twarz, a później kremów ochronnych (również z ochroną przeciwsłoneczną).

Jak dbać o skórę po peelingu z hibiskusem?

Po poddaniu się zabiegowi peelingującemu z hibiskusem należy bezwzględnie unikać ekspozycji twarzy na słońce oraz aplikować codziennie krem ochronny z faktorem SPF. Ponadto kilka dni po zabiegu cera może pozostawać uwrażliwiona – zaleca się więc unikanie podrażnień w postaci tarcia i mechanicznego oczyszczania cery przy pomocy szczoteczek i innych akcesoriów kosmetycznych.

Jak często wykonywać zabieg z hibiskusem?

Częstotliwość zabiegów oraz ich liczba w serii zabiegowej dobierana jest każdorazowo do indywidualnego stanu skóry pacjenta oraz do jego preferencji, natomiast standardowa procedura obejmuje serię 6 zabiegów, odbywających się w odstępie 10-14 dni.

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT