Modelowanie sylwetki

Marzeniem wielu z nas jest idealnie gładkie, jędrne ciało bez cellulitu. W Select Beauty postawiliśmy na innowacyjne technologie kształtujące sylwetkę, dzięki którym nie tylko będziesz w stanie zgubić nadprogramowe kilogramy i pozbyć się „pomarańczowej skórki”, ale dodatkowo zrelaksujesz się i odprężysz podczas wykonywania zabiegu. Teraz na własnej skórze możesz przekonać się o tym, że ujędrnianie ciała wcale nie musi kosztować Cię wielu wyrzeczeń oraz wysiłku. Umów się na konsultacje i dobierz odpowiednią serię zabiegową do swoich potrzeb lub skorzystaj z porad naszych specjalistów!

Endermologia

Endermologia to zabieg, którego działanie opiera się na wykorzystaniu innowacyjnego patentu, służącego odtworzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. To skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki – bez wysiłku i bez wyrzeczeń. Dzięki skorzystaniu z tego zabiegu figura stanie się smuklejsza, a tkanka tłuszczowa zostanie szybko zredukowana (także w strategicznych miejscach, z których trudno jest ją […]

Mikrofale

Przedstawiamy prawdziwą rewolucję w dziedzinie gabinetowego dbania o sylwetkę – technologię wykorzystująco mikrofale! Zabieg wykorzystuje unikalne mikrofale, które docierają do tkanki tłuszczowej, prowadząc do jej redukcji w nieinwazyjny sposób – bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla każdego pacjenta.  

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT