Endermolift – skuteczny sposób na odmłodzenie twarzy

Upływający czas wcale nie musi oznaczać konieczności wizyty u lekarza medycyny estetycznej. W zamian warto wybrać zabieg, który zmobilizuje Twoje własne komórki do produkcji endogennego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Jedną z takich kuracji jest Endermolift – nowoczesny zabieg, którego efekty docenia coraz większe grono osób – także kosmetologów oraz gwiazd. Określany jest jako „lifting bez skalpela”, ponieważ już po jednej sesji różnica w wyglądzie i jędrności skóry jest zauważalna gołym okiem. Jeśli szukasz więc zabiegów pielęgnujących twarz – odmładzających, ujędrniających, a dodatkowo relaksujących – Endermolift jest dokładnie tym, czego oczekujesz.

Endermolift – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na stymulacji „uśpionych” komórek skóry za pomocą specjalistycznej głowicy Endemologie LPG. Kosmetolog podczas kuracji ma do wyboru dwie wielkości Ergoliftu, dzięki czemu ma szansę na opracowanie nawet trudno dostępnych fragmentów ciała. Za pomocą stałej, mechanicznej stymulacji głowicy, zostają pobudzone fibroblasty w skórze właściwej. Zwiększona aktywność fibroblastów prowadzi do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Podczas badań naukowych przeprowadzonych za pomocą analizy biopsji skóry u 20 pacjentów stwierdzono:
• zwiększenie o 80% ilości endogennego kwasu hialuronowego oraz o 46% endogennej elastyny,
• 87% wypełnienie bruzd i zmarszczek,
• 70% poprawa konturu twarzy.

Endermolift

Endermolift – efekty zabiegu

Konkretne efekty zabiegowe, jakie można uzyskać po poddaniu się kuracji Endermolift, obejmują:
• poprawę kolorytu skóry, zniwelowanie jej szarego, ziemistego odcienia i wydobycie naturalnego blasku cery;
• podniesienie owalu twarzy i poprawę jędrności skóry dzięki pobudzeniu komórek do produkcji białek wpływających na jej sprężystość;
• spłycenie zmarszczek, „zagęszczenie” skóry;
• wzrost poziomu nawilżenia i odżywienie skóry, dzięki stymulacji produkcji kwasu hialuronowego;
• zmniejszenie widoczności cieni pod oczami.

Jakie odczucia mogą towarzyszyć podczas zabiegu?

Mechaniczna stymulacja Endermolift jest zabiegiem bezbolesnym, relaksującym. Odczucia można porównać do mocnego masażu ręcznego. Dzięki możliwości wyboru wielkości głowicy, podczas zabiegu kosmetolog będzie miał szansę opracować nawet trudno dostępne miejsca w obrębie twarzy, szyi, dekoltu a nawet dłoni. Ze względu na możliwość tak dokładnego działania, a także bezpieczeństwo i komfort gwarantowany podczas zabiegu, Endermolift jest polecany niemal każdej kobiecie – zarówno w celu zniwelowania obecnych problemów, jak i zapobiegania przyszłym oznakom starzenia się skóry.

Podsumowanie

Endermolift jest prawdziwym odkryciem na rynku beauty w kategorii zabiegów odmładzających na twarz. To świetna alternatywa dla osób, które nie chcą wprowadzać do organizmu substancji obcych takich jak wypełniacze. Potrzeba jednak czasu i systematyczności, żeby osiągnąć wymarzony efekt. Decydując się na serię zabiegów Endemolift, warto rozpocząć ją konsultacją w Select Beauty, aby wybrać odpowiedni program terapeutyczny dostosowany do aktualnego stanu skóry i przyszłych oczekiwań. Seria zabiegowa obejmuje standardowo 10 sesji w odstępach 2-3 dni. Oprócz natychmiastowej poprawy wyglądu cery, zabieg ten jest również doskonałą metodą prewencyjną w kontekście zapobiegania starzenia się skóry. Zaufaj specjalistom Select Beauty i skorzystaj z naturalnego rozwiązania problemów z drobnymi zmarszczkami i utratą owalu twarzy – zapraszamy na pierwszą konsultację!