Geneo+ – zabieg lubiany nie tylko przez gwiazdy

Coraz większą popularnością w branży beauty cieszy się innowacyjny zabieg GeneO+ – opinie na jego temat są niezwykle pozytywne i w większości dotyczą spektakularnych efektów pojawiających się od razu po jego zakończeniu. Innowacja ta została wprowadzona przez izraelską markę Pollogen, która nazwała ją właśnie GeneO+. Urządzenie kosmetyczne, jak żadne inne wcześniej, daje wiele możliwości w zakresie dokładnego złuszczania naskórka, efektywnego wchłaniania substancji aktywnych oraz dotlenienia skóry. Jest to ulubiony zabieg gwiazd – pozwala on bowiem na natychmiastową poprawę wyglądu skóry przed „wielkimi wyjściami”.

Jak wygląda zabieg bankietowy GeneO+?

1. Zabieg rozpoczyna się od demakijażu skóry i oceny jej potrzeb. Dzięki temu kosmetolog dobiera odpowiednią kapsułkę zabiegową, zawierającą określone składniki aktywne. Jest ona sterylnie zapakowana, używana jednorazowo, otwierana przy kliencie podczas zabiegu.
2. Na twarz nakładany jest żel bogaty w składniki aktywne. Połączenie zawartości kapsułki i żelu wytwarza reakcje MicroBubble. Widoczna jest musująca piana na twarzy, która zwiększa penetracje składników aktywnych. Ponadto z kapsułki uwalniane są mikrogranulki soli złuszczające warstwę rogową. Skóra staje się nie tylko gładka , ale również lepiej wchłania substancje aktywne.
3. Po zużyciu całej kapsułki, powstała w trakcie zabiegu piana oraz sól są zmywane. Następnie na twarz zostaje nałożone serum, a po tym kroku wykonuje się masaż NeoMassage. Cały zabieg trwa maksymalnie godzinę – jest więc idealny dla wszystkich zapracowanych osób, które nie mają czasu na długotrwałe i wieloetapowe sesje pielęgnacyjne.

Wspomniane wcześniej kapsułki zabiegowe sprawiają, że GeneO+ i efekty przed i po będą inne u każdej osoby, a jednocześnie dostosowane do jej oczekiwań. Wśród preparatów można wybrać:

NeoBright ECO – zabieg rozświetlający;

Revive – zabieg rewitalizujący i odmładzający szarą skórę;

Balance – zabieg oczyszczający i przywracający równowagę skórze tłustej;

Illuminate – zabieg poprawiający koloryt dla zmęczonej skóry

Odczucia podczas zabiegu są całkowicie indywidualne, choć przebiega on całkowicie bezboleśnie i jest bezinwazyjny. Podczas pierwszego etapu można odczuwać delikatne pieczenie i tarcie (często klienci w tym momencie śmieją się, że używamy pumeksu zamiast kapsułki). Drugi etap to czysty relaks. Masaż wykonywany jest na serum bogatym w składniki aktywne. Ważną informacją jest to, że preparat przygotowany jest w porcji do wykorzystania tylko na jeden zabieg – dzięki temu składniki aktywne zawarte w preparacie są stabilne i mamy pewność, że przyniosą korzyść skórze.

GeneO+ – efekty zabiegowe

GeneO+ jest zabiegiem, po którym zobaczysz natychmiastowy efekt. Dzięki temu jest nazywany najlepszym zabiegiem bankietowym dostępnym na rynku. Idealna propozycja przed wielkim wyjściem- nawet ciężki, kryjący makijaż będzie prezentował się dzięki temu zabiegowi perfekcyjnie. Zabieg złuszczy martwy naskórek pozostawiając skórę gładką i odpowiednio nawilżoną. Twoja wizażystka doceni tak dobrze przygotowaną skórę.

Jak często wykonywać zabieg GeneO+ i w jakich sytuacjach warto się na niego zdecydować?

Zabieg warto wykonać przed wielkim wyjściem, jako zastrzyk ratunkowy dla szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku skóry. Jeżeli jednak zależy Ci na długotrwałym efekcie, postaw na serię 4-6 zabiegów w odstępie 14 dni.
Wskazaniem do wykonania zabiegu GeneO+ jest przede wszystkim skóra pozbawiona zdrowego kolorytu (ten efekt często obserwuje się u osób palących tytoń), zanieczyszczona, odwodniona, z oznakami starzenia, zmęczona, pozbawiona blasku i z nierównym kolorytem. Należy pamiętać również o tym, że cera przygotowana wcześniej zabiegiem GeneO+ będzie w trakcie ważnej imprezy lepiej utrzymywać makijaż.

Podsumowanie

GeneO+ jest ulubionym zabiegiem gwiazd – i nic w tym dziwnego. Doskonale spisuje się jako zabieg bankietowy, wykonywany przed wielkimi wyjściami, w celu natychmiastowej poprawy wyglądu skóry. W gabinecie Select Beauty Ty również możesz poczuć się jak gwiazda – wystarczy, że umówisz się do nas na konsultację, a my dobierzemy dla Ciebie konkretny tym kapsułki z substancjami aktywnymi – tak, aby cała procedura jak najefektywniej zniwelowała problemy Twojej skóry.