Depilacja laserowa mężczyzn – skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia

Temat depilacji przestał na szczęście należeć do sfery tabu i coraz więcej mężczyzn decyduje się na trwałą metodę usunięcia niechcianego owłosienia. Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które mogą zaciekawić Panów przed pierwszą wizytą, a i Paniom pomogą przekonać partnerów do depilacji.

Jak przygotować się do depilacji?

By przygotować się do depilacji, zwłaszcza jeśli nigdy nie było się na takim czy podobnym zabiegu, należy przyswoić kilka podstawowych informacji. Warto podczas zapisywania się powiadomić kosmetologa o fakcie pierwszego zabiegu. Doradzi on i dokładnie powie jak przygotować się do depilacji.

Najważniejsze przeciwwskazania to choroby skóry oraz innego rodzaju infekcje. Możliwość stosowania lasera wykluczają też: rozrusznik serca, cukrzyca czy bycie w trakcie leczenia. Tuż przed zabiegiem należy też zrezygnować z peelingów i innego rodzaju kuracji złuszczających miejsca poddawane depilacji. Nie można także przyjmować antybiotyków, ziół i leków światłouczulających. Przed depilacją laserową należy też zrezygnować z opalania.

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej?

Pierwsza wizyta to konsultacja połączona z próbą laserową. Podczas niej kosmetolog wykluczy obecność przeciwwskazań do zabiegu oraz oceni strukturę włosa. Decydując się na depilację laserową, trzeba pamiętać, że jest to długotrwały proces. Aby usunąć całe owłosienie potrzebna jest seria, która średnio składa się z 6-8 zabiegów. Odstępy pomiędzy wizytami zależą od partii ciała, na której wykonujemy depilację i zasugeruje je kosmetolog.

Owłosienie możesz usunąć z całego ciała. Możliwe jest również laserowe usuwanie zarostu na twarzy u mężczyzn. Jest to jednak decyzja na lata, warta przemyślenia.

Czy możliwa jest depilacja laserowa miejsc intymnych mężczyzn?

Oczywiście, zabieg ten zyskuje coraz większą popularność. Pamiętaj, że dla Twojego bezpieczeństwa możliwa jest jedynie płytka depilacja intymna. Nasieniowody, są umiejscowione dosyć płytko pod skórą, dlatego nie możemy wykonywać głębokiej depilacji, aby nie podgrzewać czasowo plemników. Może to prowadzić do czasowego zmniejszenia ich ilości i jakości.

Depilacja laserowa mężczyzn – opinie

W Select Beauty mężczyźni pokochali depilację laserową równie mocno co kobiety. Bardzo doceniają, że efekty spowolnienia odrostu widać już po pierwszym zabiegu. Pamiętaj jednak, że bardzo ważny aspekt w celu osiągnięcia gładkiego ciała jest systematyczność wykonywania zabiegów. Zachowaj odstępy od wizyty zalecane przez naszych kosmetologów i ciesz się jedwabiście gładkim ciałem bez niechcianego owłosienia.

Oprócz skuteczności, męska część naszych klientów docenia brak bólu podczas zabiegu. Automatyczne chłodzenie zmniejsza nieprzyjemne odczucia i zwiększa komfort zabiegu. Najnowsza technologii jest warta zaufania.

Przykładowe ceny zabiegowe

W tym artykule podamy również przykładowe ceny za pojedynczy zabieg najnowszym laserem Thunder MT. Wykorzystuje on dwie długości fali światła lasera, co usprawnia i przyspiesza proces depilacji. Pamiętaj, że cena ta dotyczy jednego zabiegu. Decydując się na serię, obniżysz jej koszty.

plecy499 zł
klatka piersiowa399 zł
brzuch399 zł
pachy249 zł
twarz349 zł

Ceny innych zabiegów poznasz w naszym salonie, kontaktując się z nami telefonicznie lub wchodząc na stronę https://selectbeauty.pl/cennik/.

Zapraszamy na konsultacje z naszym kosmetologiem. Pomoże on dobrać odpowiednią serię zabiegową, abyś mógł cieszyć się gładkim ciałem na lata.