Regulacja i henna

Wyrazista i zadbana oprawa oczu to ten element wizerunku, który skutecznie potrafi odmłodzić twarz, nadać jej interesującego wyrazu i podkreślić typ cery, koloryt karnacji oraz barwę włosów i kolor oczu. Właściwie wyregulowane i zabarwione brwi to również jeden z łatwiejszych i szybszych sposobów na to, by poprawić swój wygląd, a nawet proporcje twarzy. Przyjdź na wizytę i przekonaj się, jak wiele może zmienić tak niepozorny szczegół!

shutterstock_730810603

W jaki sposób zadbamy o Twoje spojrzenie?

W naszej ofercie znajdziesz hennę pudrową, żelową i proszkową. Każda z nich daje odmienny efekt – pudrowa jest najbardziej delikatna, proszkowa idealnie sprawdzi się, gdy chcesz optycznie zagęścić włoski, natomiast żelowa da najbardziej wyrazisty i rzucający się w oczy rezultat. Dzięki takiej gamie różnych form henny możesz przetestować w naszym salonie każdy z rodzajów i na podstawie indywidualnych odczuć wybrać rezultat najlepiej podkreślający Twoją urodę.

Oprócz koloryzacji brwi z wykorzystaniem naturalnej, bezpiecznej dla zdrowia henny, wykonujemy także regulację brwi woskiem i metodą tradycyjną. Zarówno jeden jak i drugi sposób idealnie sprawdzi się u posiadaczy i posiadaczek niesfornych, niedających się ujarzmić włosków. Dzięki wizycie w salonie Select Beauty Twoje brwi mogą więc nabrać nie tylko pożądanego odcienia, ale również przybrać wymarzony kształt!

Dowiedz się więcej:

Dlaczego warto wybrać salon Select Beauty?

Profesjonalne podejście i stale rosnące doświadczenie specjalistów z gabinetu Select Beauty to gwarancja udanych zabiegów, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dlaczego warto nam zaufać w kwestii regulacji i koloryzacji brwi?

  • Nasz personel zdaje sobie sprawę z tego, że sam zabieg może niektórym osobom sprawiać dyskomfort, dlatego regulacja brwi wykonywana jest zawsze z dbałością o samopoczucie klienta oraz z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności;
  • Narzędzia i produkty wykorzystywane w salonie do regulacji i hennowania brwi są zawsze sterylne (jednorazowe pęsety), a produkty nakładane na skórę i włoski są świeżo przygotowywane przed każdym zabiegiem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zabieg będzie dla Ciebie w pełni bezpieczny.
  • Oprócz samego wykonania zabiegu, personel Select Beauty pomoże Ci w doborze odpowiedniej metody do wykonania zarówno koloryzacji, jak i regulacji brwi. Podpowie, jaki kolor henny wybrać, w jaki sposób wyregulować włoski i jak dbać o nie po zabiegu, by na długo zachwycały zarówno kształtem, jak i barwą.
Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT