Wypełniacze/Kwas hialuronowy

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym, znane również jako zabieg o nazwie Lips Up, to doskonały sposób na zmianę naturalnego kształtu i wielkości warg w szybki, skuteczny, a jednocześnie delikatny i subtelny sposób. Zapraszamy do gabinetu Select Beauty, w którym z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie o pięknych, pełnych i jędrnych ustach – bez bólu, skalpela i długiej rekonwalescencji!

Cena 1ml - 650 - 800 zł
sam-moqadam-l9VjM-Pp7-M-unsplash

Wypełnianie i powiększanie ust – Twoje wymarzone wargi w kilka minut!

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym zyskuje coraz większą popularność – i nic w tym dziwnego! Przede wszystkim jest to zabieg możliwy do wykonania w gabinecie medycyny estetycznej oraz w gabinecie kosmetologicznym, ale bez interwencji chirurgicznej. Dodatkowo jest niemalże bezbolesny i trwa tak naprawdę kilka minut – wraz z przygotowaniem do jego wykonania. Do wypełniania ust w gabinecie Select Beauty stosujemy najwyższej jakości kwas hialuronowy. Substancja ta naturalnie występuje w skórze i to właśnie ją z wiekiem tracimy. Powiększanie i wypełnianie ust kwasem służy więc nie tylko zmianie ich kształtu lub powiększeniu warg, ale również ich długotrwałemu nawilżeniu i opóźnieniu procesów starzenia.

Efekty, które daje powiększanie ust kwasem hialuronowym

Efekty po zabiegu określanym jako Lips Up są indywidualne – każdorazowo przed zabiegiem klientka (lub klient) uzgadnia z osobą przeprowadzającą procedurę finalny rezultat – zarówno w kontekście ukształtowania, jak i pożądanej wielkości warg oraz ilości kwasu, jaki zostanie podany pod skórę. Czego zatem można się spodziewać?

 • zabieg powiększania ust kwasem daje efekt dogłębnego i długotrwałego nawilżenia ust, przez co wiele osób po zabiegu dostrzega wzmocnienie barwy czerwieni wargowej, a także wygładzenie ust;
 • lips Up daje rezultat w postaci silnego ujędrnienia ust – nierzadko określany przez pacjentki jako optyczny efekt liftingu;
 • po zabiegu – w zależności od wcześniejszych ustaleń – usta są powiększone lub ulega zmianie ich kontur w wyniku modelowania kwasem hialuronowym;
 • również w zależności od ustaleń i ilości kwasu wykorzystanego do zabiegu, spłyceniu mogą ulec zmarszczki wokół ust (tak zwane zmarszczki palacza) lub bruzdy nosowo-wargowe.
Wskazania do zabiegu powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym

Do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym zapraszamy wszystkie te osoby, które nie są zadowolone z wyglądu i wielkości swoich warg lub chciałyby skorygować różne asymetrie. Kto może zdecydować się na zabieg?

 • osoby, które mają zaburzoną proporcję wielkości warg górnej i dolnej względem siebie;
 • osoby, u których występuje asymetria wargi górnej i dolnej;
 • osoby niezadowolone z wielkości swoich warg oraz z ich kształtu;
 • osoby, które chciałyby uzyskać efekt natychmiastowego odmłodzenia ust, ich ujędrnienia oraz nawilżenia.
Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, powiększanie lub modelowanie ust kwasem hialuronowym również ma swoje ograniczenia i przeciwwskazania. Kto nie będzie mógł skorzystać z takiej możliwości?

 • kobiety w ciąży i karmiące piersią;
 • osoby cierpiące na choroby nowotworowe;
 • osoby mające tendencję do powstawania bliznowców;
 • osoby z infekcjami – przeziębieniem, ale również opryszczką;
 • osoby mające już w okolicy ust syntetyczne wypełniacze (przykładowo – sylikon);
 • osoby przygotowujące się do zabiegów ortognatycznych lub noszące aparaty ortodontyczne (z uwagi na nieprzewidywalność efektu zabiegu po zdjęciu aparatu).
Dowiedz się więcej:

Zabieg Lips Up – opinie klientów

Jakie efekty daje powiększanie ust kwasem hialuronowym? Opinie osób, które skorzystały z tego zabiegu w gabinecie Select Beauty są zgodne: nie ma bardziej naturalnego, nieinwazyjnego, delikatnego, a jednocześnie bardziej spektakularnego sposobu na pozytywną zmianę wyglądu twarzy. Klientki (najczęściej kobiety decydują się na omawiany zabieg) doceniają także komfortowe uczucie długotrwałego nawilżenia ust, a także trwałość efektu – nawet do roku od wypełnienia!

Wypełniacze – efekty:

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – najczęstsze pytania

Czy powiększanie ust boli?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wiąże się z iniekcją, czyli nakłuwaniem okolicy ust cienką igłą w celu wprowadzenia do tkanek porcji kwasu hialuronowego. W związku z tym zabieg może nie być komfortowy dla osób, które boją się iniekcji, natomiast ból w trakcie zabiegu minimalizowany jest za pomocą aplikacji maści o działaniu znieczulającym.

W jaki sposób przebiega proces powiększania ust?

Powiększanie ust rozpoczyna się od wywiadu z pacjentką, oceny jej mimiki, kształtu i budowy ust. Po konsultacji i ustaleniu pożądanych efektów, usta znieczulane są specjalną maścią, a następnie kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w obręb czerwieni wargowej i wokół ust (w zależności od efektu, jaki chce się otrzymać). Po wstrzyknięciu kwasu usta są delikatnie masowane – zarówno w celu terapeutycznym, jak i rozprowadzenia substancji we właściwe miejsca. Cały proces zabiegowy trwa od kilku do kilkunastu minut.

Jak pielęgnować usta po zabiegu?

Po zabiegu powiększania ust wargi mogą być nieco spuchnięte, a w miejscach iniekcji mogą pojawić się drobne zasinienia. W ciągu kilku godzin od zabiegu należy zrezygnować z makijażu ust, ich pocierania czy nakładania pomadek ochronnych. Po tym czasie można rozpocząć pielęgnację przy pomocy wazeliny, ulubionej pomadki ochronnej lub – w razie pojawienia się zasinień – maści z arniką, która przyspiesza gojenie.

Jak długo utrzymują się efekty powiększania ust kwasem hialuronowym?

Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy – zależy to przede wszystkim od ilości wstrzykniętego kwasu, ale również od intensywności procesów metabolizujących kwas hialuronowy w organizmie, co jest uwarunkowane indywidualnie. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że efekt ten zanika stopniowo, więc tak naprawdę można cieszyć się nowym kształtem ust przez długi czas!

Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi specjalistami.
KONTAKT